€ do ustalenia

Bez języka oferta pracy w Niemczech na produkcji pakowanie Stuttgart od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: lipiec 30, 2015 02:00

Fabryka kosmetyków ze Stuttgartu zatrudni osobę do pakowania zestawów promocyjnych. Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Oferta dotyczy pracy pakowacza na produkcji kosmetyków.
  • Pracownik będzie kompletował odpowiednie kosmetyki i wkładał do opakowań promocyjnych.

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • szybkie tempo pracy
  • mile widziane doświadczenie przy pakowaniu
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferta:

  • praca od zaraz
  • pracodawca poszukuje lojalnych pracowników na dłużej
  • niemieckie warunki zatrudnienia z ubezpieczeniem oraz odprowadzaniem składek
  • możliwość korzystania z niemieckiego pakietu świadczeń, np. Kindergeld
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania w dobrej cenie
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • szkolenie wprowadzające w języku polskim

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: magazyn/08/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 9355b9747114d55

1 odpowiedź na “Bez języka oferta pracy w Niemczech na produkcji pakowanie Stuttgart od zaraz”

  1. Bogusia Lesniak na sierpień 3, 2015 @ 09:47

    Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy.Jestem uczciwa, sumienia, punktualna i lojalna.Mam 43 lata.Poszukuje pracy długoterminowej.Pozdrawiam.