€ 1886/mc

Praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji montaż zabawek od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 19, 2019 05:11

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Düsseldorf na produkcji przy montażu zabawek z tworzyw sztucznych. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 1886 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 6

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana i monotonna praca w fabryce produkującej zabawki z tworzyw sztucznych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości, montowanie elementów, obróbka, pakowanie, składanie

Oczekiwania:

  • duża dokładność
  • pełen profesjonalizm
  • przywiązywanie uwagi do detali
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • precyzja pracy
  • zwinność

Oferujemy:

  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • pełny etat
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • premie
  • odpłatne zakwaterowanie, koszt to 500 euro miesięcznie od pary

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 5475dd309ad1d228

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji montaż zabawek od zaraz Düsseldorf”

  1. Justyna2014 na grudzień 5, 2019 @ 22:43

    Witam jestem zainteresowana oferta pracy.
    Pozdrawiam Justyna