€ 15/h + dieta 25€

Bez języka Niemcy praca na budowie przy rozbiórkach od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: ok 10 tygodni
  • Opublikowany: luty 5, 2019 06:50

Propozycja legalnej pracy w Niemczech od zaraz na budowie w Kolonii dla pomocników przy rozbiórkach. Ogłoszenie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, zatrudnienie na około 10 tygodni.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Umowa: 10 tygodni

Liczba wakatów: 4

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Pensja: 15 euro brutto na godzinę i dieta za każdy dzień roboczy w wysokości 25 euro netto

Zakres zadań:

  • praca fizyczna przy rozbiórce biurowca w Kolonii
  • wykonywanie zadań zlecanych na bieżąco przez kierownika
  • praca polega między innymi na: skuwaniu kafelków, demontażu armatury, stolarki drzwiowej, okiennej itp.
  • przenoszenie gruzu, odpadów do kontenerów

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • sumienność, pracowitość, odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • konieczność posiadania i zabrania ze sobą obuwia ochronnego z metalowymi noskami

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na 10 tygodni z możliwością przedłużenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane przelewem na kontro pracownika
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zakwaterowanie w cenie 10 euro za dobę – zapewnione lokum w hotelu robotniczym oddalonym od miejsca pracy o 2 km
  • pracę od zaraz
  • uniform służbowy a także narzędzia do pracy

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym rb/k/02/19 prosimy wysyłać na podany poniżej adres email:

arbeitbeiuns2019@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 1175c538cb6449eb