€ 14/h brutto

Bez języka fizyczna praca w Niemczech od zaraz na myjni samochodowej Köln 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 31, 2021 3:50 am

Oferujemy zatrudnienie na myjni samochodowej w Kolonii bez znajomości języka. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik myjni samochodowej

Pensja: 14 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 2

Miasto: Kolonia

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna praca polegająca na myciu i sprzątaniu aut
  • do zadań należy odkurzanie wnętrz, trzepanie dywaników, wycieranie kurzu, konserwowanie plastików, polerowanie, woskowanie, zaczernianie opon itp.
  • obecnie przeprowadza się też dużo usług ozonowania i odkażania

Oczekiwania:

  • motywacja
  • pełna punktualność
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • samodyscyplina
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • pracowitość
  • umiejętność pracy pod presją

Zapewniamy:

  • pracę w zgranym zespole
  • przyjazną, rodzinną atmosferę
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • przeszkolenie pracownicze
  • stałe godziny pracy od 9 do 18
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do aplikowania mailowo na adres poniższy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref.: fiz/a3/01/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-myjni-samochodowej-od-zaraz-w-koln/

ID ogłoszenia: 73761cd717475476