€ od 10,15/h +dodatki

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz przy rozładunku-załadunku rowerów w Fürth

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fürth
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 12, 2021 04:12

Dla pracowników fizycznych w Fürth od zaraz legalna praca w Niemczech bez znajomości języka przy rozładunku i załadunku rowerów na magazynie dystrybucyjnym. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione odpłatnie.

Data wygaśnięcia: 06-03-2021

Liczba wakatów: 20

Regiony: Niemcy Fürth

Zarobki: od 10.15 €/h brutto

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

POMOCNIK DO ZAŁADUNKU / ROZŁADUNKU DOSTAW

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Załadunek i rozładunek rowerów
Rozpakowywanie kontenerów
Przygotowywanie do wysyłki
Prace magazynowe

WYMAGANIA:

Dobra kondycja fizyczna (warunek konieczny)
Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
Mile widziana znajomość języka niemieckiego
Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Pełny pakiet socjalny
Atrakcyjne wynagrodzenie (10,15 euro brutto/godzina)
Możliwość pracy w nadgodzinach oraz w soboty
Zakwaterowanie
Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
Pomoc w organizacji wyjazdu
Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/rowery-zaladunek

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/310718/0/

ID ogłoszenia: 8806021de7212c4c