€ 13,40/h +dieta, zakwaterowanie

Bez języka Niemcy praca fizyczna od zaraz przy przeprowadzkach Kolonia 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 1, 2022 01:21

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy przeprowadzkach firm i klientów prywatnych. Zatrudnienie w Kolonii od zaraz możliwe bez znajomości języka i doświadczenia. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Miasto: Kolonia, Niemcy

Pensja: 13,40 na godzinę pracy brutto

Termin: od listopada 2022

Zakres zadań:

  • fizyczna praca zespołowa przy przeprowadzkach
  • dbanie o powierzone mienie klienta
  • zadania polegają na podnoszeniu, zabezpieczaniu, przenoszeniu, załadunku, transporcie, demontażu
  • dużo prac manualnych oraz wymagających siły

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy pod presją
  • energiczność
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • punktualność
  • czynne prawo jazdy kat. C oraz B
  • zdyscyplinowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • szybkość uczenia się nowych rzeczy
  • przyjazne nastawienie
  • brak nałogów
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • solidne i terminowe wypłaty pensji + dodatki w postaci np. 15 euro za każdy dzień roboczy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę na pełny etat
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do aplikowania mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • arbeiteinstellen@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca przy przeprowadzkach, Kolonia 11/2022”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-przeprowadzkach-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

ID ogłoszenia: 892635f9516cb98c