€ 1450 netto +mieszkanie

Berlin, oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz jako pomoc kuchenna 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 5, 2020 04:06

Z darmowym zamieszkaniem oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka dla pomocy kuchennej. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie przy wsparciu zadań na kuchni.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 1450 euro netto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 1

Zakres zadań:

  • wspieranie codziennych prac na kuchni przy przygotowywaniu dań
  • do zadań należeć będzie wycieranie blatów, obsługiwanie urządzeń kuchennych oraz ich mycie i konserwacja, mycie, krojenie, szatkowanie składników, praca na zmywaku, wynoszenie odpadów itp.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne
  • zaangażowanie, pracowitość, wielozadaniowość
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • uczciwe wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • możliwość skorzystania z płatnego urlopu zgodnie z prawem pracy
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • roczną, niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie oraz świadczenia socjalne
  • pracodawca zapewnia wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych oraz organizacyjnych przed wyjazdem
  • na miejscy zorganizowane jest pełne wyżywienie oraz zakwaterowanie bezpłatne

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. nu/a9/czerw20

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 2585ed5960b90218

1 odpowiedź na “Berlin, oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz jako pomoc kuchenna 2020”

  1. Dobra oferta