€ od 18€/h brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech na budowie przy remontach od zaraz w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: grudzień 6, 2022 2:35 am

Od zaraz aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech na budowie w Lipsku przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie także bez znajomości języka dla budowlańców z doświadczeniem. Zakwaterowani będzie zorganizowane bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miasto: Lipsk, Niemcy

Pensja: od 18 €/h brutto

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na budowie – przy wykończeniach i pracach ogólnobudowlanych
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należał montaż instalacji hydraulicznych, biały montaż, elektryka, praca przy okablowaniu oraz testowanie i naprawianie instalacji elektrycznych, stawianie ścian, układanie płytek, tynkowanie, malowanie, montaż dachów
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez przełożonego

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • atutem będzie posiadanie wykształcenia kierunkowego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w grupie
  • energiczność
  • mile widziane doświadczenie w pracy z blachą cynkową oraz jej opracowaniem
  • pełna fachowość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • dodatki do pensji podstawowej oraz spotkania integracyjne i mieszkanie służbowe
  • szkolenia pracownicze i opcja uzyskania uprawnień
  • pracę w 3-4 osobowych zespołach
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdów

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Remonty Lipsk, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-budowie-przy-remontach-lipsk/

ID ogłoszenia: 879638e2727b5121