€ do ustalenia

Zbiory warzyw szklarniowych oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Zwickau
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 10, 2015 03:16

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach warzyw szklarniowych – papryki, ogórków i pomidorów. Oferta z okolic Zwickau od zaraz na 2 miesiące.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce: Zwickau, Niemcy

Start: Od zaraz

Czas trwania umowy: 2 miesiące

Opis zadań:

  • Praca odbywa się w szklarni przy zbiorach warzyw takich jak: pomidory, ogórki oraz papryka.
  • Do zadań należeć będzie zbieranie, pakowanie warzyw i przygotowanie do wydania.

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w podobnej pracy sezonowej
  • dyspozycyjność od zaraz na 2 miesiące
  • dobra sprawność fizyczna
  • energiczność
  • zapał do pracy
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • mile widziana nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferta:

  • zatrudnienie od zaraz przy zbiorach warzyw szklarniowych
  • zapewniona umowa na czas określony – 2 miesiące
  • zorganizowane zamieszkanie na czas trwania umowy
  • ubezpieczenie
  • darmowe lokum na miejscu
  • wprowadzenie w zadania
  • opieka polskojęzycznego współpracownika

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Zbiory warzyw szklarniowych, Zwickau. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 89355c88d447a341

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Zbiory warzyw szklarniowych oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz”

  1. Witam. Mam 23 lata i jestem zainteresowany pracą z ogłoszenia. Proszę o kontakt pod numerem 721362822. Dziękuję i pozdrawiam.