€ 15/h

Od zaraz praca w Niemczech 2019 przy sprzątaniu domów i mieszkań Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Luty 12, 2019 6:13 am

Możliwość zatrudnienia od zaraz w Kolonii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Stawka godzinowa: 15 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • utrzymywanie i dbanie o porządek w sprzątanych domach i mieszkaniach
  • jest to praca samodzielna, polegająca na wycieraniu kurzy, włączeniu prania, ścieleniu łóżek, myciu łazienek i kuchni, odkurzaniu, wynoszeniu odpadów itp.

Wymagania:

  • do wglądu niezbędne jest zaświadczenie o niekaralności
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum podstawowym
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra kondycja
  • przykładanie się do obowiązków
  • zdyscyplinowanie
  • dyskrecja

Zapewniamy:

  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania na miejscu
  • sprawdzonego pracodawcę
  • niemiecką umowę o pracę
  • praca na pełny etat w stałych godzinach
  • dla chętnych możliwość pracy w weekendy
  • pracodawca zapewnia chemię gospodarczą i odpowiednie sprzęty

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca sprzątanie Kolonia, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 4965c61f02cb5c96