€ 14/h brutto

Sprzątanie klubu fitness i siłowni od zaraz oferta pracy w Niemczech Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: luty 16, 2018 06:03

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech przy sprzątaniu klubu fitness w Köln. Ogłoszenie aktualne od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Termin: od zaraz

Miasto: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 14 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • jest to praca fizyczna przy sprzątaniu siłowni oraz klubu fitness
  • do zadań należeć będzie wynoszenie odpadów, wycieranie i odkażanie sprzętów, mycie podłóg i luster, sprzątanie toalet, przebieralni, łazienek itp.

Wymagania:

  • brak nałogów
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • odwaga, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na dłużej
  • wysokie zarobki wypłacane w terminie
  • pracę na zmiany

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Sprzątanie siłowni i klubu fitness, Kolonia″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-przy-sprzataniu-klubu-fitness-i-silowni-od-zaraz-2018-kolonia/

ID ogłoszenia: 5585a85fae7299ba