€ 1780 euro brutto/mc

Ogłoszenie pracy w Niemczech 2017 od zaraz produkcja lodów bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Opublikowany: czerwiec 8, 2017 01:55

Dam pracę w Niemczech dla osób bez znajomości języka od zaraz. Zatrudnienie 2017 dla Polaków w fabryce z Hamburga na produkcji lodów oraz deserów mrożonych. Zakwaterowanie zorganizowane jest przez pracodawcę na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miasto: Hamburg, Niemcy
Wynagrodzenie: 1780 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • prace produkcyjne polegające na przygotowywaniu mas, obsłudze maszyn produkcyjnych oraz kontroli jakości
  • obowiązkiem będzie również pakowanie produktów, zdobienie lodów i dbanie o ciągłość produkcyjną
  • zadania wykonywane będą w chłodniach

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego zatrudnienia w Niemczech
  • dyspozycyjność na 3 miesiące
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność współpracy i bezkonfliktowość
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy produkcyjnej
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • odpowiednią odzież do pracy w warunkach chłodniczych
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • legalną umowę
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 200 euro miesięcznie

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy. Prosimy przesłać CV ze zdjęciem i zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

adres do kontaktu: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Produkcja lodów i mrożonek, Hamburg″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-hamburg-na-produkcji-lodow-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 926593878800cbea

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech 2017 od zaraz produkcja lodów bez języka Hamburg”

  1. Jestem zainteresowana powyzsza oferta

  2. JESTEM ZAINTERESOWANA TA OFERTA Z MOZLIWOŚCIA PODJECIA PRACY OD ZARAZ I W KAZDEJ CHWILI,KONTAKT agness17-1971@wp.pl,tel+48721248838