€ na akord

Od zaraz 2017 Niemcy praca sezonowa bez języka przy zbiorach szparagów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: ok. 3-4 mce
  • Opublikowany: marzec 6, 2017 04:05

Aktualnie zatrudnimy chętnych do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka do zbioru szparagów. Zatrudnienie od marca 2017 z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Termin: koniec marca 2017
Lokalizacja: Niemcy
Zarobki:

  • zbiory – obowiązują stawki od 0,7 do 0,8 euro za kilogram
  • na hali – 8,60 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • mężczyźni będą odpowiedzialni za pracę na polu przy zbiorach warzyw a panie będą odpowiedzialne za pracę na hali przy oczyszczaniu, sortowaniu i pakowaniu szparagów

Oczekiwania:

  • doskonała sprawność fizyczna
  • wytrzymałość na nie zawsze sprzyjające warunki pogodowe
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy zbiorach szparagów

Zapewniamy:

  • zamieszkanie w cenie 5 do 9 euro za dobę
  • pracę przez 6-7 dni na tydzień
  • możliwość kupienia ciepłego obiadu za 5 euro dziennie
  • pracę od końca marca do końca czerwca tego roku
  • zatrudnienie przez ok. 8-10 tygodni
  • niemiecką umowę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłanie zgłoszeń z załączeniem podstawowym informacji – imienia, nazwiska, numeru kontaktowego, dokładnego adresu:

  • SMSem na numer: 782745508
  • Dzwoniąc na numer: 13 446 32 95
  • na adres e-mail: niemcy@bispol.com

Wiadomość e-mail należy zatytułować: „Szparagi Niemcy”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorach-szparagow-od-marca-2017-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 41658bcb82bc5d2f