€ 2,60 akord

Od czerwca 2018 sezonowa praca w Niemczech zbiory truskawek bez języka Vechta

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Vechta
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 29, 2018 04:57

Zatrudnienie sezonowe na plantacji w Vechta dla osób bez znajomości języka przy zbiorach truskawek. Ogłoszenie pracy w Niemczech od czerwca 2018 z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Rozpoczęcie: od zaraz, start od 5 czerwca 2018

Lokalizacja: Vechta, Niemcy

Zarobki: stawka akordowa w wysokości 2,60 euro

Zakres zadań:

  • praca na plantacji przy zbiorze truskawek

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie akordowym
  • dostępność od czerwca
  • bardzo dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe od 5 czerwca 2018
  • pracę na okres 2 miesięcy z możliwością przedłużenia okresu zatrudnienia
  • zaliczki możliwe do pobierania raz na tydzień
  • zamieszkanie płatne, zapewnione po 4-6 osobowych pokojach wynajmowanego mieszkania lub 3 osobowych kontenerach mieszkalnych
  • w ramach zamieszkania pracownicy mają zapewniony dostęp do pryszniców, łazienek, kuchni, internetu i polskiej telewizji

Aplikacja:
Zainteresowanych, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem: 0049 444 78 11 42 33

Wiadomość e-mail należy przesłać na adres: justyna@beerenobst-moormann.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-truskawek-od-czerwca-2018-vechta/

ID ogłoszenia: 6975b0c5947a6807