€ 1650 euro brutto/mc + dodatki

Niemcy praca Drezno od zaraz kierowca kat.B przy przewozie osób niepełnosprawnych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: lipiec 21, 2016 04:28

Urząd miasta Drezno zatrudni od zaraz kierowcę kat.B do przewozu osób starszych i niepełnosprawnych. Niemcy praca dla chętnych z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Start: od zaraz

Miasto: Drezno, Niemcy

Zarobki: 1650 euro miesięcznie plus 7 euro za każdy wykonany kurs

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona będzie w urzędzie miasta Drezno i będzie zajmowała się wykonywaniem przewozów osób niepełnosprawnych oraz starszych, są to głównie trasy pomiędzy domem lub ośrodkiem opiekuńczym a przychodnią lub szpitalem

Oczekiwania:

  • przed podjęciem pracy, kandydat musi zaliczyć kurs pierwszej pomocy
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie podstawowym
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w podobnej pracy
  • empatia
  • brak nałogów
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • samochód służbowy do dyspozycji typu VAN lub BUS o DMC 3,5 T, przystosowany do wymogów osób niepełnosprawnych ruchowo
  • telefon wyposażony w aplikację do nawigacji
  • pomoc w zorganizowania zamieszkania w Dreźnie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pakiet motywacyjny
  • elastyczny grafik

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Kierowca kat.B przy przewozie osób starszych i niepełnosprawnych

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 62457902f86d6a51