€ od 10 euro brutto/h

Oferta pracy w Niemczech na budowie glazurnik bez znajomości języka Krefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Krefeld
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: Maj 20, 2015 12:34 am

Możliwość podjęcia półrocznej pracy w Niemczech przy układaniu glazury i kafelków. Oferta dla Polaków bez znajomości języka w charakterze glazurnika – kafelkarza.

Stanowisko: Glazurnik kafelkarz

Czas trwania umowy: pół roku

Wynagrodzenie: stawka od 10 euro brutto na godzinę, zarobki uzależnione są od znajomości języka i posiadanych kwalifikacji

Miejsce zatrudnienia: Krefeld, Niemcy

Obowiązki:

  • Praca zupełnie samodzielna przy układaniu kafelków.
  • Osoba zatrudniona samodzielnie zabezpiecza teren, przygotowuje podłoże do pracy oraz układa kafelki.
  • Niezbędne są prace wykończeniowe jak fugowanie.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • konieczne przynajmniej 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku glazurnika
  • mile widziane referencje
  • pełna samodzielność oraz odpowiedzialność
  • zdolność do pracy zgodnie z nowoczesnymi technikami budowlanymi
  • możliwość pracy do 10 godzin dziennie

Oferujemy:

  • dużo godzin pracy
  • wysokie zarobki uzależnione od stażu pracy, kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego
  • wyjazd na pół roczny kontrakt
  • zorganizowane bezpłatne zakwaterowanie
  • w pełni samodzielne stanowisko
  • pomoc na miejscu polskiego brygadzisty
  • wsparcie we wszelkich kwestiach

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Glazurnik, Krefeld.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 801555b554ef2f80