€ wysokie zarobki

Niemcy praca bez znajomości języka remonty i wykończenia na budowie Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: sierpień 11, 2016 03:06

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla firmy budowlanej przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w Düsseldorf dla budowlańców bez znajomości języka niemieckiego ale z kilkuletnim doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany do remontów i wykończeń

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia w kontakcie bezpośrednim

Obowiązki:

  • zadania remontowo wykończeniowe – prace ogólnobudowlane
  • osoba zatrudniona zajmuje się odpowiedzialna za montaż płyt kartonowo gipsowych, malowanie ścian, tapetowanie, gładzenie, szpachlowanie, montaż płytek różnego rodzaju
  • obowiązkiem jest zabezpieczenie innych powierzchni i dbanie o estetykę wykonanych prac

Oczekiwania:

  • doświadczenie zawodowe
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • odpowiedzialność, rzetelność, solidność
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od II połowy sierpnia 2016
  • posiadanie własnej działalności gospodarczej

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • do dyspozycji auto służbowe
  • narzędzia do pracy
  • miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikowania! Możecie państwo dzwonić na poniżej podany numer lub kontaktować się przez źródło.

Kontakt telefoniczny: 660 229 420

źródło: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-remontowo-budowlany-d%C3%BCsseldorf,oferta,4688545

ID ogłoszenia: 2757abaf30b415d

1 odpowiedź na “Niemcy praca bez znajomości języka remonty i wykończenia na budowie Düsseldorf”

  1. Kamil Makowski na styczeń 21, 2017 @ 11:09

    Jestem zainteresowany mieszkam w pułtusku bardzo pilnie potrzebuje pracy czy jest mozliwosc zabrania mnie z pułtuska 516718958