€ 2000-2400

Niemcy praca bez języka na budowie przy regipsach – remonty i wykończenia Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: kwiecień 27, 2018 04:13

W Essen zatrudnienie dla osób bez znajomości języka przy montażu regipsów. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie od zaraz przy remontach i wykończeniach.

Stanowisko: Pracownik budowlany – monter regipsów

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia w wysokości mniej więcej 2000 do 2400 euro miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca budowlana polegająca na wykonywaniu zadań związanych z montażem regipsów
  • obowiązkiem będzie praca przy remontach i wykończeniach
  • praca na dużych obiektach

Oczekiwania:

  • samodzielność, pracowitość, zaangązowanie
  • własna działalność gospodarcza niemiecka lub polska
  • dobre zorganizowanie i możliwość zapewnienia sobie zamieszkania we własnym zakresie
  • konieczność posiadania doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • dyspozycyjność na dłużej
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna aczkolwiek będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt pod numerem:

  • +4917634514444

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-przy-regipsach-remonty-i-wykonczenia-essen/

ID ogłoszenia: 6545ae22cba0eab1