€ 15/h brutto

Od zaraz fizyczna praca Niemcy dla par bez języka sortowanie odzieży używanej Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 25, 2022 02:36

Oferujemy fizyczną pracę w Niemczech od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie w Augsburgu dla par również bez znajomości języka i doświadczenia. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Pensja: 15 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Augsburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca fizyczna przy sortowaniu odzieży używanej w szybkim tempie
  • pracownik sortuje odzież oraz akcesoria ręcznie przy linii lub przy stołach

Oczekiwania:

  • punktualność, zaangażowanie
  • dostępność od zaraz
  • brak nałogów
  • dobre zdrowie i brak alergii, astmy czy innych problemów zdrowotnych – uwaga praca w środowisku silnie alergennym
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • wysoka sprawność fizyczna
  • sumienność
  • zręczność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na konto przelewem
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na podstawie umowy niemieckiej
  • bezpłatne zamieszkanie
  • pełny etat
  • pomoc na miejscu przy dopełnianiu spraw urzędowych, organizacyjnych, kadrowych i w bankach
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do aplikowania mailowo, na adres:

  • zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sortowanie odzieży używanej 11/2022″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-sortowanie-odziezy-uzywanej-augsburg/

ID ogłoszenia: 276637f65700d085