€ 1700 €

Sortowanie palet od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka 2020 Koblencja i inne lokalizacje

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Koblencja
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 13, 2020 03:07

Dla pracowników fizycznych od zaraz w okolicy Koblencji propozycja pracy w Niemczech 2020 przy sortowaniu palet drewnianych bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie dla kandydatów będzie zapewnione.

Pracownik magazynowy do kontroli jakości i segregacji palet

PRACA OD ZARAZ bez znajomości języka niemieckiego

Miejsca pracy:
• Lehrte
• Koblenz
• Rosbach

Zakres obowiązków:
• kontrola jakości palet i segregacja na 3 kategorie,
• układanie słupków z palet,
• dbanie o porządek w miejscu pracy;

Wymagania:
• dynamika pracy i sprawność fizyczna,
• zaangażowanie i motywacja do pracy,
• samochód – warunek konieczny

Mile widziane:

• znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
• samochód prywatny,
• grupy przyjaciół

Oferujemy:
• legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
• zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę, która jest korzystniejsza finansowo dla pracownika(wyższe wynagrodzenie netto, niż w przypadku umowy niemieckiej),
• stawka godzinowa od 10,5 euro brutto/h(zarobki 1700 euro brutto miesięcznie),
• dodatki za nadgodziny + 25%, święta +100%,
• stały dodatek amortyzacyjny z tytułu użytkowania własnego samochodu(80 euro/mc),
• odpłatne zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych w pensjonatach na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
• opiekę polskojęzycznego koordynatora,
• możliwość wieloletniej współpracy,
• gwarantowane minimum 8h pracy dziennie.

Kontakt w.chmielorz@personnel-international.pl
(+48)504779413 , tel. biuro: +48 32 4419162

Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Personnel International BPO Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Gliwickiej 35 w Tarnowskich Górach.

Do aplikacji prosimy obowiązkowo załączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)”.
Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”
Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie.
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 7345e619c8c03a4a

Linki sponsorowane