€ do ustalenia

Heidelberg bez znajomości języka Niemcy praca dla par na magazynie z art. kuchennymi

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Heidelberg
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: maj 12, 2015 21:11

Poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech na magazynie z artykułami kuchennymi przy zbieraniu i pakowaniu. Zatrudnienie bez znajomości języka w Heidelberg.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Heidelberg

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca w centrum logistycznej znanej niemieckiej firmy z artykułami kuchennymi.
  • Na magazynie przechowywana jest cała zastawa, produkty do wyposażenia kuchni, oraz sprzęt.
  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za zbieranie produktów zamówionych przez klientów drogą elektroniczną.
  • Do zadań należeć będzie również zapakowanie skompletowanych zamówień i wysyłka.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna
  • zdolność do pracy w zespole
  • szybkość, zwinność
  • umiejętność szybkiego wdrożenia się w nowe obowiązki
  • optymizm
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla par
  • praca na pół roku
  • atrakcyjne warunki
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • terminowe wypłacanie należności
  • ubezpieczenie zapewnione wraz z odprowadzaniem składek
  • zatrudnienie jest w pełni legalne

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@eclipso.de
w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – 013/006/15

ID ogłoszenia: 2265552262257e70

1 odpowiedź na “Heidelberg bez znajomości języka Niemcy praca dla par na magazynie z art. kuchennymi”

  1. Witam, wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy. Jesteśmy pracowici, bez nałogów oraz gotowi do wyjazdu od zaraz. Dodam tez, ze posiadamy własny samochód. Proszę o kontakt ; 500 526 545