€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech opiekunka dziecięca w Berlinie z podstawową znajomością języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Kwiecień 23, 2015 12:22 am

Rodzina z Berlina szuka opiekunki dziecięcej do opieki nad dwójką dzieci i przy pomocy w domu. Niemcy praca dla osoby z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca

Lokalizacja: Berlin

Wynagrodzenie: do uzgodnienia z przełożonym

Obowiązki:

  • Pomoc pani domu która aktualnie jest w trzeciej ciąży w opiece nad dziećmi i przy obowiązkach domowych.
  • Osoba zatrudniona będzie pomagała w kuchni oraz przy sprzątaniu, do zadań należeć będzie wychodzenie z dziećmi na spacery, wymyślanie zabaw.
  • Inne prace domowe jakich wymagać będzie sytuacja.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy pomocy domowej
  • umiejętność postępowania z dziećmi
  • duże zaangażowanie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • pracowitość
  • cierpliwość, miła aparycja
  • umiejętność zabawienia dzieci
  • totalny zakaz palenia, alkohol wyłącznie pity jest w domu okazyjnie w niewielkich ilościach
  • znajomość języka niemieckiego wymagana jest w stopniu podstawowym

Oferta:

  • zamieszkanie oraz wyżywienie zapewnione przez rodzinę zapraszającą
  • oddzielny pokój z dostępem do internetu, telewizorem i radiem
  • zwrot kosztów dojazdu do Berlina
  • praca nie jest określona godzinowo, kiedy są zadania do wykonania wówczas się je wykonuje
  • weekendy przeważnie wolne, aczkolwiek może zdarzyć się ich rodzice będą chcieli gdzieś wyjść bez dzieci
  • domowa atmosfera
  • bardzo dobre warunki

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@eclipso.de

w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – 004/005/15

ID ogłoszenia: 910553535eea5826