€ 8,50 euro brutto/h

Bez języka praca w Niemczech przy sprzątaniu przemysłowym Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 5, 2014 14:48

Przetwórnia mięsna z Ulm poszukuje pracowników fizycznych do sprzątania zakładu. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Lokalizacja: Ulm

Zarobki: 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za pracę w zakładzie mięsnym przy sprzątaniu.
  • Do zadań należeć będzie głównie: mycie podłóg oraz taśm produkcyjnych, mycie, odkażanie i konserwacja maszyn produkcyjnych.
  • Praca z użyciem myjki ciśnieniowej.
  • Inne zadania przy utrzymaniu porządku

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz praktyczna umiejętność obsługi myjki ciśnieniowej
  • pracowitość
  • duża dokładność i staranność
  • możliwość pracy w godzinach dodatkowych
  • gotowość do wyjazdu na dłużej
  • motywacja do podjęcia pracy fizycznej
  • zwinność i dobra forma fizyczna

Oferujemy:

  • pracę bez znajomości języka niemieckiego
  • przejrzyste warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • dobre warunki zakwaterowania i niskie opłaty miesięczne
  • opieka i pomoc we wszelkich problemach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztags-beruf@ok.de
w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – S/005/15

ID ogłoszenia: 736545a29a6c80f9