€ do uzgodnienia

Fizyczna praca w Niemczech dla par wykładanie towaru bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 8, 2014 14:10

Supermarket z Berlina poszukuje par do fizycznej pracy w Niemczech przy wykładaniu towaru na półki sklepowe. Zatrudnienie dla pracowników fizycznych od zaraz.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Berlin

Zarobki: stawka do uzgodnienia z pracodawcą

Zatrudnienie dla par

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za wykonywanie pracy fizycznej w sklepie wielkopowierzchniowym.
  • Do zadań należeć będzie transport towarów na sklep z magazynu i wykładanie produktów na półki sklepowe.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kontrolowanie jakości produktów na swoim dziale i porządkowanie go.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy na zmianie nocnej
  • licencja na wózki widłowe
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • dobra sprawność fizyczna
  • zręczność, logiczne myślenie
  • kreatywność- czasem przydatna do tworzenia ekspozycji
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • zaświadczenie o niekaralność jest niezbędne

Oferujemy:

  • Początkowo zatrudnienie na okres 3 miesięcy za pośrednictwem agencji pracy
  • zapewnione zakwaterowanie płatne na ten okres
  • po tym czasie możliwość przedłużenia pracy bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na innych warunkach
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w zorganizowaniu dojazdu do Niemiec
  • oferta pracy dla par

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „praca przy wykładaniu towaru bez znajomości języka dla par w Berlinie” należy przesłać na podany poniżej adres

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 443540db0a2ac578

1 odpowiedź na “Fizyczna praca w Niemczech dla par wykładanie towaru bez języka Berlin”

  1. witam ja i moj partner jesteśmy zainteresowani proszę o kontakt