€ 1550-1900 netto

Bez języka od zaraz praca w Niemczech na produkcji auto części dla par Hanower 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 13, 2018 06:07

Ciekawa oferta pracy w Niemczech dla par w Hanowerze. Zatrudnienie od zaraz i bez znajomości języka przy produkcji części samochodowych z tworzyw sztucznych.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Hanower, Niemcy

Rozpoczęcie umowy: od zaraz

Pensja: około 1250 do 1600 euro netto miesięcznie już po odjęciu kosztów zamieszkania lub 1550-1900 euro netto dla osób niekorzystających z firmowego zamieszkania

Obowiązki:

  • zatrudnienie w nowoczesnej fabryce na produkcji części z branży samochodowej
  • dbanie o wysoką jakość, pakowanie
  • inne zadania zlecane przez koordynatora na bieżąco

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie, sumienność
  • mile widziane zgłoszenia od par oraz grup mobilnych
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy – w branży technicznej, przy obróbce metalu lub na produkcji części z tworzyw sztucznych
  • duża zaletą będą aplikacje od osób ze znajomością języka

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora na miejscu
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim
  • płatne dni świąteczne które wypadają w dni robocze
  • zatrudnienie na pełny etat w wymiarze 40 godzin pracy na tydzień
  • umowę polsko-niemiecką
  • zatrudnienie na dłużej
  • przejrzyste warunki zatrudnienia, z drukiem A1 oraz kartą EKUZ i dodatkowym ubezpieczeniem
  • odprowadzanie podatku do niemieckiego urzędu skarbowego
  • pracę 3 zmianową
  • dodatek w wysokości +25% za pracę na nadgodziny oraz godziny nocne
  • dodatki na wakacje oraz święta

Aplikacja:

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/hanower-aplikacja

ID ogłoszenia: 5805a821b291696b

1 odpowiedź na “Bez języka od zaraz praca w Niemczech na produkcji auto części dla par Hanower 2018”

  1. sandra721 na marzec 5, 2018 @ 16:00

    Witam, wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani, proszę o kontakt +48 798107325