€ do uzgodnienia

Zwickau Niemcy praca jako pracownik produkcji przy obsłudze maszyn branża motoryzacyjna

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: marzec 2, 2018 04:34

W Zwickau blisko granicy do podjęcia praca w Niemczech jako pracownik produkcji przy obsłudze maszyn w branży motoryzacyjnej. Konieczna jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 20-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
PRACOWNIK PRODUKCJI BRANŻA AUTO- MOTO
miejsce pracy: Zwickau, Niemcy

Zakres obowiązków:

praca z metalem przy produkcji łożysk,
współpraca z kontrolą jakości,
produkcja materiałów zgodnie z wytycznymi.

Wymagania:

znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),
umiejętność obsługi maszyn (np. giętarka, frezarka, tokarka itp.)
podstawowa znajomość rysunku technicznego,
doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

1. Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.
2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie 60 % kosztów wynajmu.
3. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
4. Płatne urlopy i premie świąteczne.
5. Do 200 € za polecenie dodatkowego pracownika.
6. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
7. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
8. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania.
9. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.
10. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu).
11. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.
12. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.

… oraz wiele więcej.

Wyślij CV na adres: info@walterfachkraft.pl Aby przyspieszyć weryfikację Twojej aplikacji, w tytule wiadomości napisz na jakie stanowisko aplikujesz.
Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny to dzwoń pod numery tel.:
+48 713666081, +48 713666455.
Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

ID ogłoszenia: 8755a97f878d2e73