€ 0

Magazynier Niemcy praca od zaraz bez doświadczenia dla par, Bad Hersfeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bad Hersfeld
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: na stałe
  • Opublikowany: maj 1, 2018 03:07

W rejonie miasta Bad Hersfeld możliwa od zaraz legalna praca w Niemczech na stanowisku magazyniera. Zatrudnienie również dla par przy kompletowaniu zamówień na magazynie.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z ponad 20-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
PRACOWNIK MAGAZYNU Z KSIĄŻKAMI
kraj: Niemcy

Szukasz pracy za granicą, ale nie masz doświadczenia? Chcesz razem ze swoim partnerem/ partnerką zarabiać dobre pieniądze ? Ta oferta stworzona jest właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków pracownika magazynu:
1. kompletowanie zamówień
2. praca w systemie zmianowym

Wymagania:
znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)

Oferujemy:
1. Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji oraz pokrycie minimum 60 % kosztów wynajmu przez pracodawcę
3. Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne
4. Płatne urlopy i premie świąteczne
5. Do 200 € za polecenie dodatkowego pracownika
6. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
7. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie
8. Bezpłatne ubranie robocze
9. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld)
10. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec

… oraz wiele więcej
Zainteresowany ?

Wyślij CV na adres: info@walterfachkraft.pl lub dzwoń pod numery tel.:
+48 713666081, +48 713666455
Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:Dz. U. 2016 r. poz. 922)

ID ogłoszenia: 5555ae3131b4a193

Linki sponsorowane