€ 9,50/h brutto

Zbiory truskawek od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech bez języka 2021 Viersen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Viersen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: sezon 2021
  • Opublikowany: lipiec 16, 2021 03:12

Od zaraz potrzebne chętne osoby do sezonowej pracy w Niemczech 2021 przy zbiorach owoców truskawek. Zatrudnienie bez znajomości języka w rejonie Viersen z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru truskawek

Pensja: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Lokalizacja: 41751 Viersen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • praca na hali przy sadzonkach
  • zbiór owoców
  • pracownik będzie odpowiedzialny za dbanie o jakość krzaczków, obrywanie liści, podlewanie roślin itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Zapewniamy:

  • pracę w wymiarze 44 godzin w tygodniu
  • ubezpieczenie
  • wolne niedziele
  • atrakcyjną stawkę w wysokości 9,50 euro na godzinę pracy
  • zatrudnienie dla osób bez znajomości języka
  • opcję wyjazdu do pracy w Niemczech z koleżanką
  • zatrudnienie na czas określony
  • zamieszkanie
  • pracodawca zwraca 80% kosztów dojazdu z Polski do Niemiec

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • +48 694 684 135 w godzinach od 8:30 do 16:30

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-dla-kobiet-przy-zbiorze-truskawek-CID4-IDKcseO.html

ID ogłoszenia: 91960f0b4af93667