€ 7000-15000 PLN brutto

Zbiory malin, truskawek bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech 2021, Erden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erden
  • Opublikowany: lipiec 6, 2021 02:57

Od zaraz ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2021 bez znajomości języka. Zatrudnienie w Erden przy zbiorach owoców malin, truskawek, borówki. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu w domach. Oferta jest skierowana wyłącznie dla kobiet.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru owoców

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Erden, Niemcy

Pensja: bardzo dobre od 7000 do 15000 PLN brutto miesięcznie, obliczane na stawce akordowej

Obowiązki:

  • praca w gospodarstwie przy zbiorze malin, truskawek, borówki amerykańskiej i porzeczek

Oczekiwania:

  • wysoka kondycja, zwinność, zręczność

Zapewniamy:

  • pensję wypłacaną na stawkach akordowych
  • zakwaterowanie w domach
  • zatrudnienie na podstawie umowy sezonowej
  • pracę w Niemczech od zaraz dla kobiet
  • umowę podpisaną z gospodarzem na miejscu

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 513 768 908

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-zbiory-truskawek-malin-od-zaraz-2021-erden/

ID ogłoszenia: 92160e33f93f3f1f