€ 74-96/h brutto PLN

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na budowie remonty i wykończenia Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 19, 2022 1:59 am

Oferujemy zatrudnienie na budowie w Frankfurcie nad Menem przy remontach i wykończeniach. Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka dla budowlańców. Zakwaterowanie płatne zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik do remontów i wykończeń

Miasto: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Wynagrodzenie: od 74 do 96 PLN brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca na budowie przy remontach i wykończeniach
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie wykonywanie zadań ogólnobudowlanych wewnątrz i na zewnątrz domów/mieszkań

Oczekiwania:

  • doświadczenie
  • odpowiedzialne kwalifikacje
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wypłaty pensji na czas
  • stawkę zależną od posiadanych kwalifikacji, doświadczenia i umiejętności
  • bezpłatne przejazdy do pracy
  • zatrudnienie na zasadach własnej działalności gospodarczej polskiej lub niemieckiej
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w dobrych warunkach, za mieszkanie z dostępem do Internetu i wszystkimi opłatami płatne jest 290 euro miesięcznie
  • możliwość pobierania zaliczki raz w tygodniu do 200 euro
  • narzędzia do pracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

792 171 441

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-na-budowie-od-zaraz-remonty-i-wykonczenia-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 22462d5a221286b5