€ od 11/h brutto

Ulm, Niemcy praca przy pakowaniu czekoladek bez znajomości języka od zaraz dla pakowaczy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 9, 2022 02:36

Dla pakowaczy w Ulm aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu czekoladek również bez znajomości języka. Zatrudnienie dostępne od zaraz także dla kandydatów bez doświadczenia zawodowego. Pracodawca pomaga z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pakowacz wyrobów czekoladowych

Miasto: Ulm, Niemcy

Zarobki: 11 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na produkcji wyrobów czekoladowych przy konfekcjonowaniu towarów, pakowaniu, etykietowaniu
  • do zadań należeć będzie również wykonywanie prac porządkowych i magazynowych

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • sumienność, staranność
  • zaangażowanie
  • zdolność do wydajnej pracy w grupie
  • możliwość pracy na zmiany
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego auta

Zapewniamy:

  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia – premie i bonusy oraz system poleceń pracowniczych
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego lokum na miejscu
  • terminowe wypłacanie wynagrodzenia
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • umowę o pracę na rok
  • dodatek dla kierowcy za każdy przejechany km

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zgłoszenia należy przesyłać poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji:

bit.ly/ulm-czekolada

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/NOWA-OFERTA–PRODUKCJA-WYROBOW-CZEKOLADOWYCH/79766/

ID ogłoszenia: 783638e5b388dce1