€ 1100-1500 netto +M

Praca Niemcy dla par i grup przy produkcji czekolady bez języka od zaraz Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Sierpień 30, 2019 4:34 am

Fabryka czekolady z Berlina poszukuje od zaraz osoby (pary, grupy) do podjęcia legalnej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy produkcji wyrobów. Zakwaterowanie na miejscu będzie zapewnione nieodpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: około 1100 do 1300 euro netto miesięcznie, z nadgodzinami możliwość zarobienia około 1500 euro do ręki

Obowiązki:

  • praca produkcyjna przy taśmie
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za pakowanie oraz konfekcjonowanie produktów
  • inne zadania o charakterze pomocniczym

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • przykładanie się do obowiązków
  • wysoka precyzja pracy
  • atutem będą zgłoszenia od par i grup z własnym transportem
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej na czas określony
  • przejrzyste warunki zatrudnienia – druk A1, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, karta EKUZ
  • zakwaterowanie w pełni umeblowane, położone w odległości od 3 do 15 km od miejsca pracy
  • system trójzmianowy
  • premia na święta w wysokości 150 euro, za frekwencję 100 euro netto
  • opcja pracy w weekendy
  • dobre zarobki
  • płatne dni świąteczne
  • dodatek +25% za pracę w godzinach nocnych i +50% za pracę w niedzielę

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem źródła.

źródło: www.mg-solutions.pl/pracownik-produkcji-pprod-n

ID ogłoszenia: 8615d685e1d224e4