€ stawka godzinowa + dieta dzienna

Stolarz budowlany do pracy w Niemczech, Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: nieokreślona
  • Opublikowany: czerwiec 1, 2016 15:14

Firma prowadząca swoją działalność na terenie Landu Bawaria poszukuje doświadczonych stolarzy budowlanych chętnych do podjęcia pracy w Niemczech przy montażu oraz demontażu stolarki okiennej i drzwiowej.

WYMAGANIA:
• Wykształcenie kierunkowe w zawodzie stolarza
• Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• Prawo jazdy kat. B
• Własny samochód na wyjazd

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Montaż i demontaż drzwi i okien drewnianych
• Montaż i demontaż boazerii oraz ścianek działowych

ZAPEWNIAMY:
• Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
• Pełny pakiet socjalny
• Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa + dieta dzienna)
• Zakwaterowanie (opłaca pracownik)
• Pomoc w organizacji wyjazdu
• Stałą opiekę ze strony ImpactJOB

Zainteresowani?