€ Bardzo atrakcyjne

Oferta pracy w Niemczech dla kelnerki lipiec – październik 2016 Zingst

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Zingst
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 4 miesiące
  • Opublikowany: czerwiec 1, 2016 15:16

Aktualna propozycja pracy w Niemczech dla kelnerki w miejscowości Zingst od lipca do października 2016. Ogłoszenie skierowane do Pań z udokumentowanym doświadczeniem i znajomością języka.

WYMAGANIA:
• Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• Udokumentowane doświadczenie w zawodzie kelnerki (warunek konieczny)
• Komunikatywność

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Obsługa gości
• Przynoszenie, wynoszenie naczyń
• Przyjmowanie i realizację zamówień
• Czynności porządkowe: sprzątanie stolików i lokalu
• Doradzanie w wyborze zamówienia

ZAPEWNIAMY:
• Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
• Pełny pakiet socjalny
• Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa + dieta dzienna + napiwki)
• Zakwaterowanie (opłaca pracownik)
• Pomoc w organizacji wyjazdu
• Stałą opiekę ze strony ImpactJOB

Zainteresowani?