€ 1200-1600

Sprzątanie mieszkań dam pracę w Niemczech dla kobiet z okolic Monachium i innych miast

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bayern
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: marzec 23, 2017 04:43

Propozycja pracy w Niemczech przy sprzątaniu prywatnych domów i mieszkań. Ogłoszenie dla do kobiet dyspozycyjnych od zaraz. Zatrudnienie w Monachium oraz innych lokalizacjach. Znajomość języka mile widziana.

PRACA!!!

Poszukujemy kobiet z okolic Monachium, Planegg, Krailling, Starnberg, Gauting na stanowisko:
Pracownik porządkowy – Sprzątaczka.

Opis stanowiska:
utrzymanie powierzonych powierzchni firm oraz mieszkań naszych klientów w czystości, sprzątanie powierzchni biurowych, mieszkań, sanitarnych i produkcyjnych, kompleksowe dbanie o ład i porządek.

Wymagania:
dyspozycyjność,
sumienność,
dokładność,
uczciwość,
pracowitość,
prawo jazdy kat. B,
samochód.

Mile widziane:
komunikatywna znajomość j. niemieckiego, osoby z doświadczeniem.

Oferujemy:
umowę o pracę lub stałe zlecenia dla osób posiadających własne Gewerbe, pracę w godzinach 08:00 -19:00, atrakcyjne wynagrodzenie, miłą atmosferę w pracy, bez zakwaterowania (ewentualne zakwaterowanie po uzgodnieniu).
Wszystkie chętne osoby prosimy o kontakt telefoniczny
pod numerem: 0049 175 819 77 44

www.moppex.de

ID ogłoszenia: 96458cfbff32d318

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: moppex
  • Zarejestrowany od: październik 4, 2015

Inne przedmioty dodane przez moppex

Ostatnie przedmioty dodane przez moppex »