€ 1,200.00

Praca Niemcy przy sprzątaniu pracownik porządkowy – sprzątaczka Monachium

  • Miasto lub Land: Monachium
  • Kraj: Niemcy
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Długość umowy: 1-5 lat
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: październik 4, 2015 00:31

Firma porządkowa z Monachium poszukuje pracowników, sprzątaczki do pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów, mieszkań prywatnych, powierzchni biurowych. Pracodawca wymaga podstawowej znajomości języka niemieckiego.

Witamy serdecznie,

poszukujemy kobiet z okolic Monachium, Planegg, Krailling, Starnberg, Gauting na stanowisko:

– Pracownik porządkowy – Sprzątaczka

– Opis stanowiska:
utrzymanie powierzonych powierzchni firm oraz mieszkań naszych kleintów w czystości, sprzątanie powierzchni biurowych, mieszkań, sanitarnych i produkcyjnych,kompleksowe dbanie o ład i porządek.

– Wymagania:
dyspozycyjność,
sumienność,
dokładność,
uczciwość,
pracowitość,
prawo jazdy kat. B.

– Mile widziane:
komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
osoby z doświadczeniem,
samochód.

– Oferujemy:
umowę o pracę lub stałe zlecenia dla osób posiadających własne Gewerbe,pracę w godzinach 08-19,atrakcyjne wynagrodzenie,miłą atmosferę w pracy.

– Wszystkie chętne osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 0176 6348 3337

Art der Stelle: Vollzeit

Gehalt: € 1.200,00 / Monat

ID ogłoszenia: 3645610f770d2627

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: moppex
  • Zarejestrowany od: październik 4, 2015

Inne przedmioty dodane przez moppex

Ostatnie przedmioty dodane przez moppex »