€ 15-18 €/h brutto

Sprzątanie kliniki dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: wrzesień 14, 2023 23:36

Dla sprzątaczek również bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej. Zatrudnienie od zaraz z opcją zakwaterowania na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka kliniki stomatologicznej

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: od 15 do 18 euro brutto na godzinę pracy (w zależności od kwalifikacji i języka)

Zakres zadań:

Na stanowisku tym główne obowiązki obejmują sprzątanie i dezynfekcję pomieszczeń kliniki stomatologicznej. Zadania pracownika będą obejmować odkurzanie, mycie podłóg, czyszczenie powierzchni oraz sprzętu medycznego. Ponadto, pracownik będzie odpowiedzialny za opróżnianie koszy na śmieci oraz utrzymanie czystości w łazienkach. Współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia czystości i higieny jest również częścią obowiązków.

Wymagania:

  • Gotowość do natychmiastowego podjęcia pracy.
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy w środowisku medycznym.
  • Mile widziane doświadczenie w sprzątaniu, zwłaszcza w placówkach medycznych.
  • Znajomość podstawowych zasad higieny i dezynfekcji.
  • Komunikatywność w języku angielskim lub niemieckim będzie atutem, jednak nie jest to wymagane.

Zapewniamy:

  • Legalne zatrudnienie w renomowanej klinice stomatologicznej w Stuttgarcie.
  • Atrakcyjne zarobki, w przedziale od 15 do 18 euro brutto za każdą godzinę pracy, uzależnione od kwalifikacji i znajomości języka.
  • Elastyczny grafik pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb.
  • Zakwaterowanie na miejscu (opłata około 200 euro za pokój).
  • Wsparcie koordynatora w dopełnieniu wszystkich formalności na miejscu.

Aplikacja:

Jeśli spełniasz wymagania i jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem, zachęcamy do przesłania swojej aplikacji.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sprzątanie kliniki 09/2023″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-przy-sprzataniu-kliniki-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 126650367b02afef