€ 16,25 €/h +zakwaterowanie

Sprzątanie biur od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: czerwiec 4, 2024 00:53
  • Wygasa: 10 dni, 15 godzin

Dla sprzątaczy-sprzątaczek w Stuttgarcie od zaraz propozycja pracy w Niemczech bez znajomości języka przy sprzątaniu biur. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka biur

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 16,25 euro brutto na godzinę pracy plus atrakcyjne premie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne utrzymanie czystości w biurach.
  • Wykonywanie prac porządkowych zgodnie z wytycznymi.

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego będzie atutem.
  • Gotowość do natychmiastowego podjęcia pracy.
  • Dobra kondycja fizyczna.
  • Zaświadczenie o niekaralności.
  • Prawo jazdy kategorii B i własny samochód będą dodatkowym atutem.
  • Dobry stan zdrowia.

Co oferujemy:

  • Elastyczny grafik pracy od 10:00 do 18:00, umożliwiający zachowanie równowagi między pracą a życiem prywatnym.
  • Możliwość długoterminowego zatrudnienia.
  • Umowa na okres próbny.
  • Ubezpieczenie pracownicze i świadczenia socjalne.
  • Dostęp do opieki medycznej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane przelewem na konto.
  • Dofinansowanie do kosztów zakwaterowania.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: sprzątanie biur Stuttgart/06/2024

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 804665e394b5e7e0

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.