€ 15/h brutto

Sprzątaczka praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Marzec 5, 2019 6:53 am

Dla sprzątaczek lub sprzątaczy od zaraz dostępna ciekawa praca w Niemczech z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu biur na terenie Stuttgartu. Pracodawca zapewnia pomoc w kwestii zakwaterowania pracownika, a przez pierwszy okres zapewnia darmowe lokum.

Stanowisko: Sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Pensja: 15 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od marca 2019

Umowa: na czas określony z opcją przedłużenia

Obowiązki:

  • praca w stałych godzinach od 10 do 18
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sprzątanie powierzchni biurowych – opróżnianie i wynoszenie śmieci, sprzątanie toalet, gabinetów, sal konferencyjnych, pokoi socjalnych
  • przygotowywanie sal konferencyjnych do spotkań, mycie podłóg, itp.

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • atutem będą pozytywne referencje od poprzednich pracodawców
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • brak uzależnień
  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania odpłatnego – pracodawca zapewnia przez pierwszy miesiąc zamieszkanie za darmo
  • umowę na 3 miesiące próbne z możliwością podjęcia stałej pracy w Niemczech

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: sprzątanie biur Stuttgart/03/2019

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 8765c7dcaf1dd5ba