€ Do uzg.

Sortowanie paczek oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka od zaraz, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Opublikowany: sierpień 9, 2022 01:00

W okolicach Frankfurtu nad Menem od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy sortowaniu lekkich przesyłek kurierskich. Zatrudnienie na magazynie logistycznym.

Szukasz stałej pracy w Niemczech? Jesteś studentem, chcesz sobie dorobić pieniążki w EURO? Wyjedź z Nami do pracy w Niemczech.

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia. Nauczysz się wszystkiego na miejscu. Wysoka stawka godzinowa!

Opis stanowiska:

Praca w logistycznym magazynie na terenie Niemiec niedaleko Frankfurtu nad Menem. Praca polega na sortowanie lekkich przesyłek kurierskich- stojąca praca. Praca na pełny etat, również dla par.

Praca bez kwarantanny oraz dodatkowych kosztów związanych z testami !

Zadzwoń do Nas już dziś i zapisz się na wyjazd:

Pracodawca ofertuje:

– podjęcie pracy na okres wakacji lub dłuższy

– wysokie wypłaty w walucie €

– dużą ilość godzin pracy

– zakwaterowanie, ubezpieczenie zdrowotne i dojazd do/z pracy!

Klaver Sp. z.o.o Częstochowa ul. Gminna 131
Skontaktuj się telefonicznie pod numerem +48 570 670 866 lub:
Kamila tel: +48 570 901 414
Izabela tel: +48 570 901 913
Dominika tel: +48 570 901 033

ID ogłoszenia: 15862f0dfb58d9f9