€ atrakcyjne

Oferta pracy w Niemczech na produkcji piekarniczej od zaraz jako operator maszyn, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: dobra
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: --
  • Opublikowany: maj 16, 2023 00:26

Od zaraz we Frankfurcie nad Menem legalna praca w Niemczech na produkcji piekarniczej jako operator maszyn. Ogłoszenie adresowane do kandydatów z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Operator maszyn oraz urządzeń od zaraz!
WYMAGANA dobra (B1) znajomość języka niemieckiego!

Miejsce pracy: Niemcy, Frankfurt nad Menem

Wymagania:
• doświadczenie zawodowe stanowisku np. (piekarz, rzeźnik, cukiernik)
• dobra znajomość j. niemieckiego (w piśmie i mowie)
• gotowość do pracy na 3 zmiany
• znajomość obsługi komputera

Oferujemy:
• niemiecką umowę o pracę po okresie próbnym
• opiekę polskich koordynatorów
• premie urlopowe oraz świąteczne
• atrakcyjne wynagrodzenie

Zakres obowiązków:
• produkcja wypieków według receptur na maszynach
• nadzór i obsługa linii piekarniczych
• monitoring obiektów produkcyjnych
• wykonywanie prac porządkowych na obiektach produkcyjnych
• dokumentacja danych produkcyjnych (wypełniania własnoręcznie)

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem „operator maszyn” – oddzwonimy do Ciebie!
Natalia tel. +48 570 901 088
Kamila tel. 48 570 901 414
Dominika tel. 48 570 901 033
Klaver (KRAZ 18450) Częstochowa ul. Gminna 131

Jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZIN NASZEJ NASZEGO BIURA!

ID ogłoszenia: 8726462327dedff4