€ atrakcyjne

Sortowanie paczek fizyczna praca w Niemczech bez języka od zaraz Gotha 2024

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gotha
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: dłuższy
  • Opublikowany: styczeń 9, 2024 03:32

W rejonie m.in. Gotha dostępna od zaraz fizyczna praca w Niemczech, która polegać będzie na sortowaniu paczek kurierskich. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego jest dostępne!

Sortowanie paczek– Praca w Niemczech

Praca w Niemczech czeka na Ciebie.
Stanowisko: sortowacz paczek
Miejsce pracy: okolice Frankfurtu nad Menem/Gotha

Praca bez znajomości języka obcego – praca bez doświadczenia
Atrakcyjna stawka godzinowa.
wymagane zaświadczenie o niekaralności

Opis stanowiska:
• Praca w logistycznym magazynie na terenie Niemiec niedaleko Frankfurtu nad Menem.
• Praca polega na sortowaniu lekkich przesyłek kurierskich lub komisjonowaniu zabawek.
• Paczki – praca w systemie 2 zmianowym
• Komisjonowanie zabawek- system 3 zmianowy również dla par

Oferujemy:
• – pracę na dłuższy czas
• – atrakcyjne zarobki w €
• – dojazdy do/z pracy
• – ubezpieczenie zdrowotne
• – zapewnione zakwaterowanie

Dołącz do naszego KlaverTeam-u i podejmij wymarzoną pracę za granicą!
Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :

Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033
Daria +48 577 901 944

Klaver KRAZ 18450
Częstochowa
Godziny pracy: 8:00-16:00 pn.- pt.

ID ogłoszenia: 985659bef221c1c0

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.