€ Do uzg.

Fizyczna praca w Niemczech bez języka od zaraz rozładunek-załadunek paczek w Bebra

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bebra
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Opublikowany: maj 28, 2021 01:00

W rejonie Bebra od zaraz możliwa do podjęcia fizyczna praca w Niemczech przy rozładunku i załadunku paczek kurierskich. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego.

Niemcy- praca od zaraz rozładunek i załadunek paczek praca w Bebra
Praca w Niemczech ? Mam ofertę specjalnie dla Ciebie ! Aktualnie poszukujemy osób do pracy przy załadunku i rozładunku paczek !!
Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka obcego !!
Szukamy osób : dyspozycyjnych i zaangażowanych w wykonywanie swoich obowiązków
Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– niemiecka umowa o pracę na dłuższy okres
– stała opieka polskiego koordynatora
– pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
– ubezpieczenie zdrowotne
– terminowo wypłacane wynagrodzenie
– dobre warunki pracy, miła atmosfera
– zapewnione zakwaterowanie
– cotygodniowe zaliczki
Zakres obowiązków:
– rozładunek paczek z ciężarówek
– załadunek paczek
Wymagania:
– dobra kondycja fizyczna
– motywacja do pracy
– gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń do Nas a wszystkiego się dowiesz 😊
Kontakt:
Kamila tel. +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com
Marta tel. +48 570 901 913 mail: praca@klaverteam.com
Izabela tel. +48 731 901 913 mail: job2@klaverteam.com
Magdalena tel. +48 577 901 944 mail: rekrutacja@klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

ID ogłoszenia: 83660afb2d27fd05