€ 1700 euro brutto/mc

Sortowanie odzieży od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 25, 2016 05:29

Sortownia odzieży używanej z Düsseldorfu oferuje pracę w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie dla pracowników fizycznych od zaraz przy sortowaniu ubrań przy taśmie lub stole.

Stanowisko: Sortowacz – pracownik fizyczny
Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy
Wynagrodzenie miesięczne: 1700 euro brutto
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca fizyczna polegająca na sortowaniu odzieży używanej zgodnie z wytycznymi – ze względu na jakość lub rodzaj
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie ładu na stanowisku i poskładanie i zapakowanie rzeczy

Wymagania:

  • szybkość, dobra kondycja fizyczna
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • odpowiedzialność
  • zorganizowanie
  • samodzielność
  • motywacja
  • brak alergii, uczuleń czy astmy – praca w środowisku alergennym
  • przyjazne nastawienie i optymizm

Oferujemy:

  • szkolenie wprowadzające
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • liczne dodatki, np.: prezenty na urodziny i święta
  • pracę w młodym i ambitnym zespole
  • za 200 euro miesięcznie zapewnione zamieszkanie na miejscu

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem w nagłówku: „fizyczna-09/2016″

Prosimy nie zapomnieć o załączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-sortowanie-odziezy-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 96657be3819e0c3a

2 komentarze na “Sortowanie odzieży od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka Düsseldorf”

  1. Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy gotowi do podjęcia się pracy od zaraz. Proszę o kontakt
    martapoll@wp.pl

  2. Witam!
    jestem zainteresowana.Mój telefon 669 695 417