€ 9,25 euro brutto/h + zamieszkanie

Niemcy praca sezonowa od zaraz bez języka przy zbiorach malin Bautzen 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Budziszyn
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 1, 2017 04:20

Możliwość podjęcia zatrudnienia w Budziszynie od zaraz przy zbiorach malin (odmiana jesienna). Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2017 dla osób bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów

Lokalizacja: Budziszyn, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,25 euro brutto na godzinę

Start: od zaraz

Umowa: na 6 do 8 tygodni

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • praca na plantacji przy zbiorze późnej odmiany maliny

Wymagania:

  • zręczność
  • brak uzależnień
  • zdyscyplinowanie
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • atutem będzie doświadczenie w pracy sezonowej
  • samodzielność, zaangazowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • konieczność wyrabiania norm dziennych

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie w ogrzewanych domkach wraz z kuchnią i łazienką
  • pracę sezonową od zaraz
  • bezpłatne przejazdy busami
  • opieka koordynatora przez cały okres trwania umowy

Aplikacja:

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższy adres kontaktowy:

  • Stellenanzeige@contractor.net

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Zbiory malin, Budziszyn – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorach-malin-budziszyn/

ID ogłoszenia: 53859a8795e6dee4

1 odpowiedź na “Niemcy praca sezonowa od zaraz bez języka przy zbiorach malin Bautzen 2017”

  1. Roman Wisniewski na wrzesień 7, 2017 @ 16:14

    Jestem chętny do tej oferty pracy. W każdej chwili jestem dostępny. 881-059-037