€ 7,70/h

Sezonowa praca w Niemczech zbiory winogron od zaraz bez języka winnica w Landau 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Landau
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 17, 2021 02:56

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz (wrzesień 2021) przy zbiorach winogron. Zatrudnienie w winnicy z Landau bez znajomości języka i doświadczenia. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest dla pracowników na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów owoców

Miejsce zatrudnienia: Landau in der Pfalz, Niemcy

Pensja: 7,70 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od 20 września 2021

Umowa: ok. 5-6 tygodni

Opis stanowiska pracy:

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz na okres około 5-6 tygodni
  • znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie nie jest wymagane

Oferujemy:

  • zatrudnienie w sezonie 2021 przy zbiorach winogron w winnicy
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu bezpłatnie
  • ciepły posiłek – obiad

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach winogron zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 695 644 964

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbior-winogron-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-wrzesien-2021-landau/

ID ogłoszenia: 18061195d2205b67