€ 2600-3600

Pomocnik śmieciarza fizyczna praca w Niemczech bez języka od zaraz w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: luty 6, 2024 04:32
  • Wygasa: 6 dni, 14 godzin

Długoterminowa, fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz jako pomocnik śmieciarza w firmie komunalnej z Hamburga. Zakwaterowanie na miejscu dostępne będzie za opłatą.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: od 2600 do 3600 euro miesięcznie brutto

Termin: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Obowiązki:

Poszukujemy asystenta ds. gospodarki odpadami (pomocnika śmieciarza), który będzie odpowiedzialny za zbieranie i segregację różnych rodzajów odpadów, takich jak odpady miejskie, papier, szkło, tworzywa sztuczne itp. Bierze czynny udział w procesie opróżniania pojemników na odpady komunalne, które nie mogą być automatycznie opróżniane, takie jak worki na śmieci czy pojemniki na odpady zielone. Dodatkowo, w przypadku sytuacji awaryjnych, takich jak zablokowane pojemniki na odpady lub problemy z pojazdami, które uniemożliwiają kontynuację pracy, asystent ds. gospodarki odpadami świadczy wsparcie.

Oczekiwania:

Poszukujemy idealnego kandydata, który doskonale sprawdza się w pracy zespołowej, cechuje się doskonałymi umiejętnościami komunikacji oraz jest otwarty na współpracę z innymi członkami zespołu. Oczekujemy od kandydatów wysokiej wydajności oraz zaangażowania w wykonywane zadania, przy równoczesnym utrzymaniu precyzji i terminowości. Poszukujemy osób gotowych do natychmiastowego rozpoczęcia pracy, w tym również w elastycznych godzinach. Duże znaczenie przywiązujemy także do dobrej kondycji fizycznej, aby sprostać wymagającym warunkom pracy. Poszukujemy entuzjastycznych i pełnych energii jednostek, których napędza osiąganie celów. Oczekujemy, aby kandydaci angażowali się w pełni w powierzone zadania, skupiając się na efektywności i jakości wykonywanej pracy.

Zapewniamy konkurencyjne korzyści socjalne, obejmujące opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz wsparcie w innych obszarach życia. Oferujemy niemiecką umowę o pracę z klarownymi warunkami i wynagrodzeniem, dostępną od razu. Istnieje również opcja pracy w nadgodzinach, co umożliwia dodatkowe zarobki i rozwijanie kariery zawodowej. Zatrudniamy na pełen etat z elastycznym harmonogramem pracy i szansami rozwoju w firmie. Nasze solidne szkolenie pracownicze dostarczy niezbędnej wiedzy i umiejętności do wykonywania zadań. Oferujemy wygodne zakwaterowanie w przyjaznym i komfortowym środowisku za opłatą w wysokości 300 euro miesięcznie od osoby. Pracujesz w zgranej grupie, gdzie spotkasz ludzi o różnych umiejętnościach i doświadczeniach, którzy wspólnie dążą do osiągnięcia wspólnego celu. Wspieramy naszych pracowników w załatwianiu formalności urzędowych związanych z pracą i pobytem w Niemczech poprzez rezydenta polskiego pochodzenia.

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „pomocniksmieciarza/02/2024″
Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-pomocnik-smieciarza-w-hamburgu-2024/

ID ogłoszenia: 3265c179bb5f3a1

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.