€ 9,80/h + zakwaterowanie

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach papryki i pomidorów w szklarni marzec 2018 Mappen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Mappen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 21, 2017 06:54

Propozycja zatrudnienia w Mappen od marca 2018 przy zbiorach papryki i pomidorów w szklarni. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw

Rozpoczęcie: od marca 2018

Lokalizacja: Mappen, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,80 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • praca w szklarni położonej w niemieckim mieście znajdującym się przy granicy z Holandią
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie pomidorów i papryki

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność do pilnego wyjazdu
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • zamieszkanie odpłatne w cenie 4 euro za dobę

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: zbiorypomidorowipapryki/12/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 5685a3ac7c84bb73

2 komentarze na “Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach papryki i pomidorów w szklarni marzec 2018 Mappen”

  1. Witam jestesmy zainteresowani 790466611

  2. jestem zainteresowana wasza oferta Pracowalam przy zbiorach owocow w Niemczech tel 539350716 pozdrawiam