€ do uzgodnienia

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz w myjni samochodowej Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 19, 2014 11:59

Myjnia samochodowa z Drezna poszukuje pracownika bez doświadczenia. Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy myciu i sprzątaniu aut z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik fizyczny na myjni

Lokalizacja: Drezno

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia z pracodawcą

Obowiązki:

  • wszelkie prace porządkowe na myjni tak jak: wynoszenie śmieci oraz czyszczenie toalet.
  • Osoba zatrudniona będzie głównie odpowiedzialna za mycie i sprzątanie samochodów.
  • Praca z użyciem odkurzaczy piorących, myjek podciśnieniowych itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym
  • umiejętność szybkiego uczenia się nowych rzeczy – również chęć do nauki języka niemieckiego
  • dobra kondycja fizyczna
  • obowiązkowość, zwinność
  • duża dokładność
  • kultura osobista
  • zdolność do nawiązywania kontaktów
  • bezkonfliktowość
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym, stanowisku lub w obsłudze klienta bezpośredniego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie od zaraz na umowie na czas określony – na dwa miesiące z możliwością przedłużenia
  • zapewniony bezpłatny pokój z dostępem do aneksu kuchennego oraz łazienki
  • legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • opieka Polaka współpracownika
  • wsparcie we wszelkich kwestiach

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: pm/10/14

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 991541be60b514cb

4 komentarze na “Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz w myjni samochodowej Drezno”

  1. Witam

    Czy oferta pracy na myjni samochodowej jest aktualna??
    Jeśli tak prosze o kontakt:
    tu_ki@o2.pl
    531-303-588
    Pozdrawiam!

  2. witam jestem zainteresowany muj n 605477047

  3. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY PRACĄ NA MYJNI
    JEŻELI JEST AKUALNA TO PROSZE O KONTAKT NA E-mail p.pilawa@wp.pl lub telefo
    570082775 pozdrawiam Piotr Juraszek

  4. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY PRACĄ NA MYJNI I MAM 5 LETNIE DOSWIADCZENIE
    JEŻELI JEST AKUALNA TO PROSZE O KONTAKT NA E-mail arek.nowicki03@gmail.com
    lub tel.694 155 420 PO GODZ. 18.00

    Pozdrawiam Arkadiusz Nowicki