€ 8,84/h brutto

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach malin, truskawek na wakacje 2018 Geiselhöring

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Geiselhöring
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Kwiecień 8, 2018 6:06 am

Propozycja zatrudnienia przy zbiorach malin i truskawek na wakacje 2018 w Geiselhöring,. Aktualna oferta sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Umowa: na wakacje 2018

Pensja: 8,84 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Geiselhöring, Niemcy

Zakres obowiązków:

  • praca fizyczna na polu przy zbiorach owoców takich jak maliny oraz truskawki

Wymagamy:

  • dobra sprawność fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy polowej
  • kandydat musi być ubezpieczony w KRUS lub posiadać status studenta albo być na utrzymaniu męża
  • gotowość do podjęcia zatrudnienie na okres wakacji 2018

Zapewniamy:

  • pracę sezonową na 3 miesiące – na całe wakacje 2018
  • na miejscu zorganizowane jest odpłatnie zakwaterowanie dla pracowników
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 14, pod numerem:

0049 9423 9433564

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowe-ogloszenie-pracy-w-niemczech-zbiory-malin-truskawek-na-wakacje-2018-geiselhoring/

ID ogłoszenia: 5965ac8a8b6229d1